Otel Çözümleri

otel

Otel Çözümleri

Oteller için en büyük öncelik, her geçen gün gelişen teknolojiye de paralel olarak müşterilerine konforlu bir konaklama ile kaliteli ve yüksek seviyede hizmet sağlamaktır.

Otellerde, sıcak su kullanımından sonra enerji kullanımının en fazla olduğu yerler HVAC ve aydınlatma sistemleridir. Ortalama olarak bakıldığında otellerde elektrik kullanımlarının %42’sini aydınlatma sistemleri oluşturmaktadır.  Ayrıca kullanılan klimaların da enerji maliyetleri yüksektir. Günümüzde enerji maliyetlerinin yükselmesi dolayısıyla enerji kullanımı, müşterilerin konforu ve güvenliği göz ardı edilmeden azaltılmalıdır.

Akıllı sistemler ile aydınlatma otomasyonu çözümlerimiz enerji tüketimi için önemli ölçüde tasarruf sağlar. Bu çözümlerimiz çevre dostu yaklaşımlarıyla dolayısıyla otellerin yapmış olduğu çevresel sözleşmelerine de katkı sağlar.

Aydınlatma sistemlerinin programlanması ve ışık yoğunluğunun değiştirilmesi, mekanın ihtiyacına da bağlı 0larak, gerçek bir katma değer sağlar ve binanın kalitesini öne çıkarır.

Otel projelerinizde benzersiz çözümlerimiz

Aydınlatma Otomasyonu
Perde Panjur Otomasyonu
İklimlendirme Otomasyonu
DND/MUR İzleme
TCP/IP üzerinden Merkezi Kontrol

Dinamik Bir Arayüz ve Kolay Yönetim
Senaryolar ve Zaman Bazlı Senaryolar
Sıcaklık Sensörü
Su Baskını Sensörü
Fidelyo Entegrasyonu

hemen bizimle iletişime geçin, ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun çözümü sunalım.