Ofis Çözümleri

akilliofis

Ofis Çözümleri

Bir ofiste kullanılan bilgi işlem malzemeleri, ekranlar ve ışık kaynakları gibi  bir çok malzeme enerji tüketimlerinden dolayı iş yeri maliyetlerini artırmaktadır. Enerji tüketimlerinin ölçümü ve azaltılması, maliyetleri kontrol altında tutmak ve azaltmak için olmazsa olmazdır.

Günümüzde artan enerji maliyetlerini ve ekonomik kısıtları göz önünde bulundurarak ofislerin ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılamayı hedeflemekteyiz. Mühendislerimiz, ofis ortamlarında kullanılmak üzere etkili enerji çözümleri kurmak hedefiyle çalışmaktadır. Ekiplerimiz donanım ve programlama olmak üzere iki aşamalı çalışırlar. İlk aşamada enerji tüketimini azaltmak hedeflenmektedir. Bu aşamada sunulan çözümler genellikle bilgisayar istasyonlarını kapatmak için otomatik sistemler kurulmasını ya da  sistemlerin bekleme durumundaki güç tüketimini önlemek üzere akıllı priz kurulumunu içerir.

Yaklaşımımız aynı zamanda uygun ölçümleme sisteminin kurulumunu da hedefler. Amaç, enerji tüketimindeki değişiklikleri gözlemlemek ve kullanıcıları sorumluluk sahibi olmaya teşvik etmektir. Çözümlerimiz aynı zamanda aydınlatmalar için otomasyon ve enerji yönetimi sağlamaktadır. Ofisteki kullanıcıların güvenlik ve konforunu sağlarken doğru yerdeki doğru ışığı açmak için varlık ve hareket dedektörlerinin kullanımını önermekteyiz. Diğer stratejik önerimiz ise, kullanılmayan ofislerdeki gereksiz aydınlatma harcamalarını azaltmak için aydınlatma sisteminin düzenlenmesi ve programlanmasıdır.

hemen bizimle iletişime geçin, ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun çözümü sunalım.