Elmas Teknoloji

, uzman kadrosu ve danışmanlarıyla yazılım problemlerinize profesyonel çözümler sunmaktadır. İhtiyacınıza özel olarak otomasyon sistemleri, kaynak yönetim sistemleri, bulut tabanlı evrak takip sistemleri ve uygulama eklentileri geliştirmektedir. Yazılım ihtiyaçlarınız konunun uzmanları tarafından analiz edilmekte, kullanıcı deneyimi gözetilerek tasarlanmakta ve güçlü mühendislik altyapısı kullanılarak kodlanmaktadır.
, şirketlere ve işyerlerine, ihtiyaçlarına özel projeler geliştirmekte, otomasyon sistemleri, güvenlik sistemleri, ağ sistemleri, telekonferans, kiosk, sunum cihazları ve akıllı tahtalar gibi son teknoloji ürünleri projelendirme ve uygulama hizmetleri vermektedir.
Gelişen internet teknolojileri ve HTML5 ile birlikte, internet tarayıcıları tarafından çalıştırılmak üzere programlanmış uygulamalar hızla yayılmaktadır. ve alt markası , şirketlere hem kendi iş süreçlerinde hız ve verimlilik kazandıracak hem de müşterileriyle ilişki kurabileceği uygulamalar hazırlamaktadır. Aynı zamanda, kendi bünyemizde geliştirdiğimiz çeşitli projeler de hayata geçirilmektedir.
Dünyada 1 milyardan fazla kullanıcıya ulaşan akıllı telefonlar ve tabletler, beraberinde gelişen ve toplamda milyarlarca indirme sayısına ulaşan yeni bir sektör yarattı. Mobil işletim sistemleri ve cihazlarla çalışan bu uygulamalar, sürekli elimizin altında olması sebebiyle özellikle sezgisel ve hızlı çalışan, aynı zamanda görsel iletişimi kuvvetli ve hayatı kolaylaştıran çözümler sunan uygulamaların hızla popüler olmasını ve aradan sıyrılmasını sağladı. Şirketler için de hem ürünlerini ve hizmetlerini tanıttıkları hem de müşterilere her an ulaşıp problemlerini çözerek tercih edilebilirliklerini artırdıkları bir platform oluştu. ve alt markası , şirketlere yaratıcı, sezgisel ve kullanıcı deneyimi ön planda mobil uygulamalar geliştirmektedir. Kullanıcı deneyimi uzmanlığıyla tasarlanmış arayüzler, mühendisler tarafından altyapısı kurulmuş ve kodlanmış uygulamalarla hem işlevsellik hem de kullanıcı deneyimi açısından başarılı uygulamalar geliştirilmektedir. Aynı zamanda, kendi bünyesinde geliştirilen projeler de hayata geçirilmektedir.
ve alt markası , web sitesi çözümlerinde kullanıcı deneyimini ve mühendisliği ön planda tutmaktadır. Kullanıcı deneyimi uzmanlığıyla tasarlanmış arayüzler, her türlü cihazda, çözünürlükte ve platformda başarıyla çalışabilen responsive ( duyarlı ) tasarımlar ve herkes tarafından kolayca kullanılabilen ve güncellenebilen, kendi bünyesinde geliştirdiği ELMASCMS içerik yönetim sistemiyle, şirketlere, farkedilebilir, etkin ve profesyonel web sitesi geliştirme hizmetleri vermektedir. Web sitesi trafiği analiz etme, SEO uyumlu web siteleri, kullanıcı deneyimi ölçme ve iyileştirme hizmetleri verilmektedir.
Şirketimizin sunduğu E-Ticaret modulleri, kullanıcı kayıt ve üyelikle başlayan, müşterilerinizin ihtiyacı olan ürüne kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlayan kullanıcı deneyimi uzmanlığıyla hazırlanmış bir tasarım ve en son teknolojiyi ve yenilikleri kullanan altyapısıyla anahtar teslim çözümler sunmaktadır.
Sizi Arayalım